Kategorie

Informacje Ogólne

Najczęściej kupowane

Promocje

Natryski Jest 85 produktów.

Bardzo dużo osób ubóstwia wręcz kąpiel pod prysznicem. Uważają to za najbardziej higieniczne rozwiązanie, ponieważ cały brud gromadzący się na ciele w ciągu dnia spłukiwany jest do kratki. Nie taplamy się dalej z naszych bateriach, jak to bywa w przypadku wanien. Dlatego też, bardzo często w nowoczesnych łazienkach właśnie kabiny prysznicowe stanowią podstawowy element pozwalający na dbanie o higienę. Jednym jest jednak wybór kabiny prysznicowej oraz samego brodzika, a czymś zupełnie innym wyposażenie takiego sprzętu.

 

Przygotowaliśmy dla Państwa panele natryskowe, dzięki którym będziecie mogli we właściwy sposób korzystać z prysznica. Bo jak wiadomo, bez takich paneli sama kabina jest po prostu bezużyteczna i nie można z niej korzystać we właściwy sposób.

 

W naszym sklepie znajdą Państwo:

 • panele natryskowe,
 • deszczownie natryskowe,
 • panele natryskowe z kaskadą,
 • panele natryskowe z termostatem,
 • zestawy natryskowe.

 

Przedstawione rozwiązania będzie można w pełni dostosować do swoich potrzeb. Proponujemy zarówno klasyczne panele natryskowe, ale również takie, które pozwalają na regulowanie temperatury wody w jeszcze bardziej komfortowy sposób. Dajemy również możliwość przeżycia prawdziwej, intensywnej kąpieli, dzięki deszczowniom natryskowym. Najważniejsze jest jednak to, że każdy z paneli natryskowych działa bez zarzutu i zapewnia dużą przyjemność z kąpieli pod prysznicem.

 

W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości natryski dostosowane do potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Podkategorie

 • Panele natryskowe

  Panele natryskowe to urządzenia przeznaczone do montowania wewnątrz kabin prysznicowych, które wyróżniają się zarówno pod względem funkcjonalności, jak i stylowego wyglądu. Panel stanowi połączenie baterii, słuchawki oraz deszczownicy, a wszystkie te elementy umieszczone są za maskownicą. Sterowanie strumieniem wody odbywa się przy pomocy pokręteł oraz przełączników, które zostały wbudowane w panel. Panele natryskowe ze względu na swoje zalety są coraz częściej wykorzystywane w domowych łazienkach. Naszym klientom zapewniamy szeroki wybór paneli, wśród których można wyszukać modele w rozmaitych stylach i kolorach. Oferta obejmuje między innymi panele natryskowe z kaskadą albo z hydromasażem, jak również produkty, które zostały wyposażone w termostat.

 • Zestawy punktowe

  Zestawy punktowe do natrysków to rozwiązanie, które posiada wiele zalet, dlatego jest często wykorzystywane w domowych łazienkach. Przygotowana przez nas oferta obejmuje zestawy, które zostały zaprojektowane z myślą o pomieszczeniach zaaranżowanych w rozmaitych stylach. Wszystkie modele łączy to, że zapewniają użytkownikowi wysoki komfort w trakcie kąpieli pod prysznicem, a jednocześnie wyróżniają się pod względem łatwości montażu. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami, którzy korzystają z materiałów o wysokiej jakości oraz przywiązują wagę nawet do najdrobniejszego szczegółu wykonania. Dzięki temu możemy zagwarantować, że każdy spośród zakupionych u nas zestawów punktowych będzie dobrze spełniał swoje funkcje przez wiele lat.

 • Zestawy natryskowe

  Zestaw natryskowy to element prysznica, który ma istotny wpływ na wygodę podczas kąpieli, jak również na wygląd łazienki, dlatego zajmuje ważne miejsce w przygotowanej przez nas ofercie. Poszczególne modele różnią się między sobą zarówno pod względem stylu, jak i sposobu działania. Wśród naszych produktów znajdują się zestawy natryskowe wyposażone w słuchawkę jedno- lub wielofunkcyjną. Wszystkie modele zostały wykonane ze stali nierdzewnej i chromu, czyli materiałów, które wykazują wysoką odporność na zanieczyszenia oraz uszkodzenia. Są to produkty renomowanych marek, które wyróżniają się pod względem wytrzymałości, jak również łatwości montażu. Ich wysoką jakość potwierdza kilkuletnia gwarancja, jaką został objęty każdy z zestawów natryskowych.

 • Deszczownice

  Deszczownice to akcesoria prysznicowe, które pojawiły się w sprzedaży niedawno, ale szybko zyskały dużą popularność. Ma to związek z licznymi zaletami tych urządzeń. Deszczownia wyróżnia się eleganckim designem, a jednocześnie zapewnia wysoki komfort podczas kąpieli, dzięki czemu stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnej słuchawki prysznicowej. Nasza oferta obejmuje liczne modele deszczowni, zgodnie z potrzebami różnych klientów. Posiadamy deszczownie z głowicami owalnymi i kwadratowymi, jak również z głowicami w formie prostokąta z zaokrąglonymi rogami. Wszystkie modele łączy fakt, że zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna i chrom, dlatego można mieć pewność, iż będą dobrze spełniały swoje zadania.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 85 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 85 elementów
Współpracujemy z: