Brodziki

Podstawą każdego prysznica jest brodzik. To on decyduje o tym, czy będziemy mogli z takiego sprzętu łazienkowego korzystać w komfortowy sposób. Brodzik, w związku z tym, że jest podstawą prysznica, musi odznaczać się wysoką jakością i nienagannym wykonaniem. Musi być wykonany z materiałów odpornych na uszkodzenia. Musi także dobrze wyglądać, aby korzystanie z niego wiązało się z dużą przyjemnością.

 

W naszym sklepie znajdą Państwo różne kształty brodzików. Oferujemy m.in.:

  • brodziki prostokątne,
  • brodziki kwadratowe,
  • brodziki asymetryczne,
  • brodziki posadzkowe,
  • brodziki do zabudowy.

 

Dzięki temu, że występuje różnorodność kształtów i form brodzika, każdy może wybrać taki, który najbardziej spełnia jego oczekiwania i pasuje do aranżacji łazienki. Dysponujemy brodzikami, które są zarówno głębokie, jak i płytkie. Można będzie więc zdecydować, czy brodzik będzie nadawał się do napuszczania dużej ilości wody, czy będzie po prostu formą, po której woda będzie jedynie spływała. Dla osób starszych, polecamy brodziki do zabudowy, które dodatkowo mają przestrzeń idealną do zamontowania siedziska. Niektóre z modli posiadają już siedzisko w zestawie, co będzie sporym ułatwieniem podczas kąpieli.

 

Proponowane brodziki posiadają powlokę antybakteryjną, dzięki której można będzie w łatwy sposób zadbać o ich czystość. Kąpiel będzie dzięki temu prawdziwą przyjemnością i formą oczyszczenia ciała.

 

W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości brodziki dostosowane do potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Aktywne filtry

Góra