Kategorie

Informacje Ogólne

Najczęściej kupowane

Promocje

Wanno - kabiny Jest 17 produktów.

Kombo-rozwiązania są tym, czego większość osób poszukuje i potrzebuje do aranżacji wnętrza. Nie wszyscy mają tyle miejsca w swojej łazience, aby umieścić w niej zarówno wannę oraz prysznic. Najczęściej wśród małżonków pojawia się konflikt, jeżeli jedna ze stron chce wannę, a druga prysznic. Jak wybrnąć z tej sytuacji, jeżeli obydwu urządzeń nie jest się w stanie zmieścić na niedużej powierzchni? Mamy dla Was idealne wyjście z sytuacji. Proponujemy wanno-kabiny, które sprawią, że przestaniecie kłócić się o tak nieistotne rzeczy, jak wyposażenie łazienki. Są to rozwiązania, które łączą podstawę z wanny oraz drzwi z kabiny prysznicowej. Jedno urządzenie pozwala zarówno wylegiwać się w wannie, jak i brać szybki prysznic. Czyż to nie wspaniałe?

 

W naszej ofercie znajdują się różne rozmiary kabin z funkcją wanny. W związku z tym, na pewno każdy dobierze rozmiar dostosowany do swoich potrzeb. Zdecydowanie, taki sprzęt będzie świetnym kompromisem, jeżeli nie wyobrażamy sobie nie mieć w łazience wanny i kabiny prysznicowej jednocześnie. Najważniejsze jest to, że rozwiązanie takie jest niezwykle funkcjonalne. Jest w pełni dostosowane do potrzeb i oczekiwań osób, które będą korzystały z takiej łazienki. Jeszcze do niedawna nie było to do pomyślenia, aby udało się połączyć te dwa urządzenia w jedno. Teraz jest to jak najbardziej możliwe i może znaleźć się w Waszej łazience.

 

W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości wanno-kabiny dostosowane do potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Podkategorie

  • Kabiny półokrągłe

    Półokrągła kabino-wanna to element wyposażenia łazienki polecany w szczególny sposób osobom, które nie mogą pozwolić sobie na posiadanie zarówno wanny, jak i prysznica, ale chciałyby korzystać z funkcji obu tych urządzeń. Dzięki swoim wymiarom i kształtom taka kabina sprawdza się nawet w niezbyt dużych łazienkach, natomiast jej wyjątkowa estetyka sprawia, że pasuje do pomieszczeń zaaranżowanych w różnych stylach. Wśród naszych propozycji znalazły się półokrągłe kabino-wanny z hydromasażem, w których można pozwolić sobie na przyjemną, relaksującą kąpiel. Posiadamy modele wyposażone w oświetlenie oraz dodatkowe udogodnienia, na przykład składane siedzisko. Każda kabino-wanna została wykonana z najlepszych materiałów, takich jak hartowane szkło i akryl.

  • Kabiny asymetryczne

    Asymetryczna kabino-wanna to urządzenie, jakie warto umieścić w łazience, której użytkownicy chcieliby korzystać zarówno z wanny, jak i z prysznica, lecz nie mogą pozwolić sobie na posiadanie obu urządzeń. Oryginalne kształty kabiny sprawiają, że nadaje ona wnętrzu ciekawy styl i pasuje do wielu aranżacji. Klientom zainteresowanym zakupem asymetrycznej kabino-wanny możemy polecić modele wyposażone w dysze masujące, dzięki którym zwykłą kąpiel albo prysznic można połączyć z odprężającym masażem. Posiadamy kabino-wanny z oświetleniem oraz profilowanymi siedziskami, które zapewniają użytkownikom maksymalny komfort. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wykonane ze szkła hartowanego, które wykazuje wysoką odporność na pękanie i zarysowania.

  • Kabiny prostokątne

    Prostokątna kabino-wanna to urządzenie, które rozwiązuje problem, na jaki często napotykają osoby pragnące posiadać zarówno wannę, jak i prysznic, lecz dysponujące zbyt małą łazienką. Można wykorzystać je także wtedy, gdy użytkownicy łazienki nie widzą potrzeby zakupu dwóch oddzielnych urządzeń, ale pragną korzystać z funkcji każdego z nich. Dla naszych klientów przygotowaliśmy nowoczesne kabino-wanny z hydromasażem, w których kąpiel można połączyć z odprężającym zabiegiem wodnego masażu. Modele dostępne w naszej ofercie posiadają również inne udogodnienia, między innymi oświetlenie LED. Wysoka jakość materiałów zastosowanych podczas produkcji sprawia, że kabino-wanna będzie wspaniale się prezentować i doskonale spełniać swoje zadania przez wiele lat.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Współpracujemy z: