Kategorie

Informacje Ogólne

Najczęściej kupowane

Wanny Jest 63 produktów.

Są osoby, które wręcz nie wyobrażają sobie tego, żeby w ich łazience mogło zabraknąć wanny. Uwielbiają godzinami wylegiwać się w wannie wypełnionej po brzegi wodą i bąbelkami po ciężkim dniu w pracy. Jest to dla nich największy relaks i szansa na chwilę dla siebie. W dodatku, jeżeli w łazience zapalone zostaną świece, nic więcej do szczęścia im nie potrzeba.

 

Wanna jest zdecydowanie rozwiązaniem przeznaczonym do łazienek nieco większych, w których po prostu dość duży sprzęt jest w stanie się zmieścić. Można również zdecydować się na wannę w małej, ale ustawnej łazience.

 

W naszym sklepie znajdą Państwo rozwiązania dostosowane do potrzeb zarówno dużych, jak i małych łazienek. Proponujemy przede wszystkim wanny akrylowe, które odznaczają się dużą trwałością i wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Nie działają na nie wysokie temperatury ani wilgoć, której w łazience nie brakuje. Takie wanny przez długi czas będą wyglądały znakomicie, nawet w efekcie częstego użytkowania.

 

W naszym sklepie znajdą Państwo:

 • wanny klasyczne,
 • wanny wolnostojące,
 • wanny z hydromasażem.

 

Zaproponowane rozwiązania są w stanie sprostać wymaganiom zarówno osób, które poszukują czegoś standardowego, jak i czegoś bardziej wyszukiwane. Proponujemy wanny, które zapewnią wyjątkowy komfort podczas kąpieli. Przede wszystkim ze względu na wyposażenie w hydromasaż, który dokładnie wymasuje każdy centymetr naszego ciała.

 

W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości wanny dostosowane do potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Podkategorie

 • Wanny klasyczne

  Nieodzownym elementem tradycyjnej łazienki, w której domownicy poza codziennymi czynnościami higienicznymi chcą się również oddawać relaksowi są eleganckie, klasyczne wanny. W prostych, pokrytych wysokiej jakości akrylem śnieżnobiałych wannach można cieszyć się relaksacyjnymi kąpielami, których nie zagwarantuje kabina prysznicowa.

  Nasz sklep oferuje szeroki wybór wanien klasycznych – posiadamy zarówno tradycyjne modele z rogami o kątach 90 stopni, jak również warianty bardziej wypukłe, które bardziej pasować będą do łazienek utrzymanych w nowoczesnym stylu. Proponujemy również produkty z wypukłościami po stronie lewej lub prawej – dzięki różnorodnej ofercie każdy z naszych klientów znajdzie u nas model opowiadający jego oczekiwaniom.

 • Wanny wolnostojące
 • Wanny z hydromasażem
 • Akcesoria do wanien
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 63 elementów
Współpracujemy z: