Kabiny Walk-In

Kabiny Walk-in to jedyne urządzenia, które można w całości dopasować do wymogów łazienki. Jest to rozwiązanie szyte na miarę i sprawdzające się wszędzie tam, gdzie łazienka od początku do końca ma być zaprojektowane z myślą o komforcie jej właścicieli. Można będzie dzięki temu rozwiązaniu stworzyć przestrzeń prysznicową na miarę i dostosowaną do potrzeb. Wymarzony prysznic można będzie stworzyć łącząc ze sobą tafle bezpiecznego szkła, które stabilizowane są przez elegancki, metalowy wspornik. Możliwe jest ustawianie paneli w różnych konfiguracjach. Można stworzyć zarówno prysznic wolnostojący, jak i narożny. Wszystko zależy od Państwa inwencji twórczej.

 

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć rozwiązania szyte na miarę i dostosowane w pełni do potrzeb. Panele posiadają różne wymiary. W związku z tym, każdy znajdzie taki, który idealnie będzie pasował do łazienkowego wnętrza. Można będzie bez trudu dostosować panele do skosów lub innych wymogów wnętrza.

 

Kabiny prysznicowe Walk-in są idealne, jeżeli panujemy romantyczne kąpiele z drugą osobą. Są do tego wręcz stworzone. Zapewniają bardzo dużą przestrzeń, niczym nie ograniczoną. Można będzie także taką przestrzeń uzupełnić o siedzisko czy panel prysznicowy z funkcją wodospadu lub hydromasażu. Luksusowe rozwiązania można będzie bez większego problemu wprowadzić do swojej łazienki przy pomocy kabin walk-in.

 

W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości kabiny walk-in dostosowane do potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Aktywne filtry

1 041,00 zł

Walk-In z serii Easy In - Kabina narożna

Możliwość montażu lewo lub prawostronnego


---------------------------------------------------------------------

Producent:

SH.jpg

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Góra