Kategorie

Informacje Ogólne

Najczęściej kupowane

Kabiny natryskowe z brodzikiem Jest 241 produktów.

Kabina natryskowa z brodzikiem to idealne rozwiązanie w małych łazienkach, jak również przydatny element wyposażenia łazienek o większych wymiarach, umożliwiających posiadanie zarówno wanny, jak i prysznica. Wybierając ją należy wziąć pod uwagę wielkość i kształt, a także rodzaj brodzika. Nasza oferta obejmuje półokrągłe kabiny natryskowe, które najlepiej pasują do niewielkich pomieszczeń, a także kabiny kwadratowe, jakie dobrze komponują się z łazienkami urządzonymi w rozmaitych stylach. Posiadamy kabiny asymetryczne i prostokątne, których wymiary zapewniają wysoki stopień komfortu, jak również przydatne w wielu sytuacjach kabiny przyścienne. Umożliwiamy zakup prysznica wyposażonego w płytki brodzik, jaki znakomicie pasuje do nowoczesnych stylizacji, a także kabin z brodzikiem głębokim, pozwalającym na korzystanie z niektórych funkcji wanny. Wszystkie proponowane przez nas prysznice składają się z kabiny wykonanej ze szkła hartowanego oraz akrylowego brodzika pokrytego powłokami ułatwiającym zachowanie higieny.

Podkategorie

 • Kabiny półokrągłe

  Półokrągła kabina prysznicowa, którą umieszcza się w rogu pomieszczenia, bardzo dobrze sprawdza się w małych łazienkach, umożliwiając perfekcyjne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Co więcej, półokrągły kształt optycznie powiększa wnętrze, tak więc korzystnie wpływa na ostateczny efekt wizualny. Ten rodzaj kabiny można wykorzystać w łazienkach urządzanych w rozmaitych stylach. W perfekcyjnym dopasowaniu prysznica do wyglądu pomieszczenia pomaga szeroki wybór modeli, który zapewniamy naszym klientom. Posiadamy kabiny półokrągłe wykonane z wytrzymałego szkła hartowanego, dostępne w różnych wersjach kolorystycznych oraz w kilku rozmiarach. Można je połączyć zarówno płytkimi, jak i z głęboki brodzikami, w zależności od swojego gustu i potrzeb.

 • Kabiny kwadratowe

  Kwadratowa kabina prysznicowa to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdza się w łazienkach urządzanych w rozmaitych stylach. Można ją umieścić zarówno w rogu pomieszczenia, jak i na środku ściany. Proponowane przez nas kwadratowe kabiny wykonane zostały ze szkła hartowanego o wysokiej wytrzymałości, tak więc są odporne uderzenia i odkształcenia. Znakomita jakość zawsze idzie w parze z estetyką. Ponadto nasze produkty wyróżnia łatwość montażu. W ofercie znajdują się są kabiny z przesuwanymi drzwiami, dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, co pozwala na wybór modelu idealnie dopasowanego do wyglądu łazienki oraz własnego gustu. Kwadratowe kabiny można zamówić z niskimi, jak również z wysokimi brodzikami, zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

 • Kabiny asymetryczne

  Kabiny asymetryczne to propozycja skierowana do osób, które potrzebują prysznica dopasowanego do łazienki małej lub o nieregularnych wymiarach, a także do wszystkich tych, którzy mają ochotę nadać pomieszczeniu oryginalny wygląd. Oferowane przez nas kabiny asymetryczne łączą wytrzymałość i funkcjonalność z wysokimi walorami estetycznymi. Zostały wykonane ze szkła hartowanego, odpornego na uszkodzenia i zarysowania. Posiadają przesuwane drzwi, które zapewniają wygodę i dobre wykorzystanie przestrzeni. Są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych oraz w wersji prawej i lewej, co ułatwia wybór prysznica doskonale dopasowanego do urządzanej łazienki i gustu użytkowników. Kabiny asymetryczne sprzedajemy zarówno z płytkimi, jak i z głęboki brodzikami.

 • Kabiny prostokątne

  Prostokątna kabina prysznicowa to propozycja skierowana przede wszystkim do osób, które chcą zapewnić sobie wysoki komfort podczas kąpieli. Większe wymiary zapewniają swobodę ruchów, co ma ogromne znaczenie dla każdego, kto lubi spędzać czas pod prysznicem. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się nie tylko w przestronnych łazienkach, lecz także w pomieszczeniach, których powierzchnia nie jest bardzo mała, ale niewystarczająco duża, aby umieścić w nich wannę. Kabiny prostokątne można polecić również tym, którzy z różnych powodów zrezygnowali z posiadania wanny, lecz chcą mieć zapewnioną wygodę w trakcie kąpieli. Wszystkie nasze kabiny zostały wykonane z wytrzymałego szkła hartowanego. Można je nabyć w różnych wersjach kolorystycznych, w zależności od swoich potrzeb.

 • Kabiny przyścienne

  Kabiny przyścienne mogą wykonane zarówno na planie koła, jak i kwadratu albo prostokąta. Charakteryzują się dużymi rozmiarami, dlatego można je polecić osobom posiadającym większą łazienkę. Cecha ta sprawia jednocześnie, że takie kabiny zapewniają dużą swobodę ruchów i są cenione przez osoby, które pragną cieszyć się wysokim komfortem w trakcie kąpieli pod prysznicem. W przygotowanej przez nas ofercie dostępne są kabiny przyścienne wykonane z odpornego szkła hartowanego w różnych kolorach. Wśród naszych propozycji znajdują się zarówno kabiny przyścienne z płytkimi brodzikami, jak i z głębokimi, które sprawdzą się szczególnie w przypadku braku wanny. Dzięki temu można wybrać prysznic dopasowany do kolorystyki łazienki oraz do własnych potrzeb i upodobań.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 241 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 241 elementów
Współpracujemy z: