Kabina prysznicowa z hydromasażem jest funkcjonalnym i bardzo atrakcyjnym produktem w niezwykły sposób zdobiącym łazienkę. Pasuje zarówno do dużych i małych pomieszczeń. Dzięki różnorodności kształtów i rozmiarów oraz dodatkowym elementom wyposażenia wnętrza staje się komfortowym miejscem do kąpieli i odpoczynku. Oczekiwania osób poszukujących niekonwencjonalnych rozwiązań zapewne zaspokoi kabina – wanna prysznicowa, czyli połączenie przestronnej wanny i praktycznej kabiny.

Łazienka z pomysłem zajmuję się sprzedażą artykułów wyposażenia łazienek. Nasza oferta obejmuje m.in kabiny prysznicowe tradycyjne, kabiny prysznicowe z hydromasażem, wanno – kabiny prysznicowe, umywalki, wanny, armaturę sanitarną.

Specjalizujemy się w sprzedaży kabin prysznicowych, dzięki szerokiemu asortymentowi jesteśmy pewni, że znajdą Państwo dokładnie taki model, który spełni Państwa indywidualne oczekiwania.

Każda kabina prysznicowa sprzedawana w naszym sklepie wykonana jest z bezpiecznego szkła, posiada atest bezpieczeństwa i niezbędne elementy do samodzielnego montażu.

Szeroka oferta produktów jaką posiadamy pozwala nam zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy z zaufanymi i sprawdzonymi producentami, abyśmy mieli pewność, że sprzedawany przez nas asortyment jest atrakcyjny, nowoczesny, trwały, starannie wykonany i solidnie zapakowany. Dzięki wysokim wymaganiom jakie stawiamy przy doborze dostawców nasze produkty cieszą się dużą popularnością wśród odbiorców. Naszymi największymi partnerami handlowymi są: Sea Horse, Novoterm, Maxi Spa, Savana, Durasan.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych dotychczasowych i przyszłych klientów gwarantujemy profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny i nieustanne poszerzanie oferty naszej firmy o nowe produkty.

Góra