Kategorie

Informacje Ogólne

Najczęściej kupowane

Wanny klasyczne Jest 37 produktów.

Nieodzownym elementem tradycyjnej łazienki, w której domownicy poza codziennymi czynnościami higienicznymi chcą się również oddawać relaksowi są eleganckie, klasyczne wanny. W prostych, pokrytych wysokiej jakości akrylem śnieżnobiałych wannach można cieszyć się relaksacyjnymi kąpielami, których nie zagwarantuje kabina prysznicowa.

Nasz sklep oferuje szeroki wybór wanien klasycznych – posiadamy zarówno tradycyjne modele z rogami o kątach 90 stopni, jak również warianty bardziej wypukłe, które bardziej pasować będą do łazienek utrzymanych w nowoczesnym stylu. Proponujemy również produkty z wypukłościami po stronie lewej lub prawej – dzięki różnorodnej ofercie każdy z naszych klientów znajdzie u nas model opowiadający jego oczekiwaniom.

Podkategorie

  • Prostokątne

    W ostatnich latach coraz popularniejsze stają się minimalistyczne i proste aranżacje łazienek. W ten schemat doskonale wpisują się tradycyjne wanny prostokątne pokryte wysokiej jakości śnieżnobiałym akrylem. Zaletą modeli o prostokątnym kształcie jest fakt, że estetycznie wyglądają one zarówno wtedy, gdy umieszczone są na środku ściany, jak również w sytuacji, gdy zamontowane są w narożniku wnętrza.

    Proponujemy szeroki wybór wanien o narożnikach o kącie prostym, które różnią się między sobą wykończeniem ścian wewnętrznych - mogą one być owalne, proste lub bardziej finezyjne. Niezależnie jednak od modelu, każda z naszych prostokątnych wanien jest gwarancją relaksującej kąpieli.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 37 elementów
Współpracujemy z: