Kategorie

Informacje Ogólne

Najczęściej kupowane

Kabiny prysznicowe Jest 642 produktów.

Kąpiel to jedna z czynności, które wykonujemy w łazience, aby dbać o swoją higienę. Możemy zdecydować się na zakup różnych sprzętów, dzięki którym dzień będzie kończył się komfortowo. Jednym z rozwiązań jest kabina prysznicowa, która daje możliwość zażycia szybkiej kąpieli w każdym momencie dnia. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie lubią długo wylegiwać się w wannie oraz nie chcą marnować dużej ilości wody. Pod prysznicem tego problemu nie będzie. Można będzie szybko i komfortowo umyć całe swoje ciało. Niektóre modele posiadają głębsze brodziki. Dlatego też, jeżeli komuś zależy, aby nieco dłużej posiedzieć pod prysznicem, ma taką możliwość. Może po prostu napuścić wody do brodzika.

 

Kabiny prysznicowe są również świetnym rozwiązaniem do małych wnętrz łazienkowych, w których nie ma miejsca na wannę. Oczywiście sprawdzą się również w dużych, przestronnych łazienkach, które chcemy urządzić w nowoczesny sposób. Kabiny są ustawne. Posiadają różne formy przesuwania drzwi. W związku z tym, każdy będzie mógł wybrać dla siebie model dostosowany do swoich potrzeb i oczekiwań. Nie należy również zapominać, że możemy zdecydować się na dodatkowe wyposażenie kabiny prysznicowej. Można do niej dokupić hydromasaż, dzięki któremu każda kąpiel będzie jeszcze większą przyjemnością. Warto pozwolić sobie na luksus posiadania kabiny prysznicowej dostosowanej do swoich potrzeb.

 

W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości kabiny prysznicowe dostosowane do potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Podkategorie

 • Kabiny natryskowe z brodzikiem

  Kabina natryskowa z brodzikiem to idealne rozwiązanie w małych łazienkach, jak również przydatny element wyposażenia łazienek o większych wymiarach, umożliwiających posiadanie zarówno wanny, jak i prysznica. Wybierając ją należy wziąć pod uwagę wielkość i kształt, a także rodzaj brodzika. Nasza oferta obejmuje półokrągłe kabiny natryskowe, które najlepiej pasują do niewielkich pomieszczeń, a także kabiny kwadratowe, jakie dobrze komponują się z łazienkami urządzonymi w rozmaitych stylach. Posiadamy kabiny asymetryczne i prostokątne, których wymiary zapewniają wysoki stopień komfortu, jak również przydatne w wielu sytuacjach kabiny przyścienne. Umożliwiamy zakup prysznica wyposażonego w płytki brodzik, jaki znakomicie pasuje do nowoczesnych stylizacji, a także kabin z brodzikiem głębokim, pozwalającym na korzystanie z niektórych funkcji wanny. Wszystkie proponowane przez nas prysznice składają się z kabiny wykonanej ze szkła hartowanego oraz akrylowego brodzika pokrytego powłokami ułatwiającym zachowanie higieny.

 • Kabiny natryskowe bez brodzika

  Prysznic to idealne rozwiązanie z małych łazienkach, w których nie można umieścić wanny. Warto zaopatrzyć się w niego także wtedy, gdy dysponuje się większą łazienką, ponieważ kąpiel pod prysznicem jest szybka i ekonomiczna. Szeroki wybór kabin prysznicowych umożliwia zakup produktu idealne odpowiadającego indywidualnym potrzebom oraz dobrze dopasowanego do konkretnej łazienki. Wśród naszych produktów znajdują się kabiny natryskowe bez brodzików wykonane ze szkła hartowanego, które jest materiałem odpornym na uszkodzenia, a jednocześnie wyróżniającym się pod względem estetycznym. Posiadamy kabiny półokrągłe, kwadratowe, prostokątne, asymetryczne oraz przyścienne. Te pierwsze polecamy w szczególności do małych łazienek, natomiast kabiny prostokątne i asymetryczne sprawdzą się w większych pomieszczeniach, podczas urządzania których można kierować się głównie komfortem użytkowników. Nasze kabiny mogą zostać połączone z różnymi brodzikami, czego efektem jest powstanie prysznica idealne dostosowanego do własnych potrzeb.

 • Kabiny z hydromasażem

  Długa kąpiel pod prysznicem połączona z przyjemnym masażem wodnym jest idealnym sposobem na relaks po męczącym dniu. Kabiny prysznicowe z hydromasażem to propozycja skierowana do wszystkich osób, które chcą zapewnić sobie maksymalny stopień komfortu. Stanowią idealne rozwiązanie w przypadku małej łazienki, która uniemożliwia posiadanie wanny. Wśród naszych propozycji znajdują się prysznice dostosowane do potrzeb wszystkich klientów. Posiadacze niewielkich mieszkań znajdą tutaj półokrągłe kabiny prysznicowe z hydromasażem, które pozwalają perfekcyjne wykorzystać dostępną przestrzeń, natomiast na posiadaczy większych łazienek czekają prysznice asymetryczne i prostokątne, jakie ze względu na swoje wymiary zapewniają większą wygodę podczas kąpieli. Wszystkie kabiny zostały wykonane ze szkła hartowanego, charakteryzującego się wyjątkową estetyką i wytrzymałością. Można je zakupić z płytkim lub głębokim brodzikiem akrylowym, wyposażonym w system zapewniający długotrwałe utrzymywanie temperatury.

 • Kabiny parowe
 • Wanno - kabiny

  Kombo-rozwiązania są tym, czego większość osób poszukuje i potrzebuje do aranżacji wnętrza. Nie wszyscy mają tyle miejsca w swojej łazience, aby umieścić w niej zarówno wannę oraz prysznic. Najczęściej wśród małżonków pojawia się konflikt, jeżeli jedna ze stron chce wannę, a druga prysznic. Jak wybrnąć z tej sytuacji, jeżeli obydwu urządzeń nie jest się w stanie zmieścić na niedużej powierzchni? Mamy dla Was idealne wyjście z sytuacji. Proponujemy wanno-kabiny, które sprawią, że przestaniecie kłócić się o tak nieistotne rzeczy, jak wyposażenie łazienki. Są to rozwiązania, które łączą podstawę z wanny oraz drzwi z kabiny prysznicowej. Jedno urządzenie pozwala zarówno wylegiwać się w wannie, jak i brać szybki prysznic. Czyż to nie wspaniałe?

   

  W naszej ofercie znajdują się różne rozmiary kabin z funkcją wanny. W związku z tym, na pewno każdy dobierze rozmiar dostosowany do swoich potrzeb. Zdecydowanie, taki sprzęt będzie świetnym kompromisem, jeżeli nie wyobrażamy sobie nie mieć w łazience wanny i kabiny prysznicowej jednocześnie. Najważniejsze jest to, że rozwiązanie takie jest niezwykle funkcjonalne. Jest w pełni dostosowane do potrzeb i oczekiwań osób, które będą korzystały z takiej łazienki. Jeszcze do niedawna nie było to do pomyślenia, aby udało się połączyć te dwa urządzenia w jedno. Teraz jest to jak najbardziej możliwe i może znaleźć się w Waszej łazience.

   

  W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości wanno-kabiny dostosowane do potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

 • Kabiny Walk-In

  Kabiny Walk-in to jedyne urządzenia, które można w całości dopasować do wymogów łazienki. Jest to rozwiązanie szyte na miarę i sprawdzające się wszędzie tam, gdzie łazienka od początku do końca ma być zaprojektowane z myślą o komforcie jej właścicieli. Można będzie dzięki temu rozwiązaniu stworzyć przestrzeń prysznicową na miarę i dostosowaną do potrzeb. Wymarzony prysznic można będzie stworzyć łącząc ze sobą tafle bezpiecznego szkła, które stabilizowane są przez elegancki, metalowy wspornik. Możliwe jest ustawianie paneli w różnych konfiguracjach. Można stworzyć zarówno prysznic wolnostojący, jak i narożny. Wszystko zależy od Państwa inwencji twórczej.

   

  W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć rozwiązania szyte na miarę i dostosowane w pełni do potrzeb. Panele posiadają różne wymiary. W związku z tym, każdy znajdzie taki, który idealnie będzie pasował do łazienkowego wnętrza. Można będzie bez trudu dostosować panele do skosów lub innych wymogów wnętrza.

   

  Kabiny prysznicowe Walk-in są idealne, jeżeli panujemy romantyczne kąpiele z drugą osobą. Są do tego wręcz stworzone. Zapewniają bardzo dużą przestrzeń, niczym nie ograniczoną. Można będzie także taką przestrzeń uzupełnić o siedzisko czy panel prysznicowy z funkcją wodospadu lub hydromasażu. Luksusowe rozwiązania można będzie bez większego problemu wprowadzić do swojej łazienki przy pomocy kabin walk-in.

   

  W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości kabiny walk-in dostosowane do potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 642 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 642 elementów
Współpracujemy z: