Informacje Ogólne

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Kabiny prysznicowe

Kąpiel to jedna z czynności, które wykonujemy w łazience, aby dbać o swoją higienę. Możemy zdecydować się na zakup różnych sprzętów, dzięki którym dzień będzie kończył się komfortowo. Jednym z rozwiązań jest kabina prysznicowa, która daje możliwość zażycia szybkiej kąpieli w każdym momencie dnia. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie l...

Kąpiel to jedna z czynności, które wykonujemy w łazience, aby dbać o swoją higienę. Możemy zdecydować się na zakup różnych sprzętów, dzięki którym dzień będzie kończył się komfortowo. Jednym z rozwiązań jest kabina prysznicowa, która daje możliwość zażycia szybkiej kąpieli w każdym momencie dnia. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie lubią długo wylegiwać się w wannie oraz nie chcą marnować dużej ilości wody. Pod prysznicem tego problemu nie będzie. Można będzie szybko i komfortowo umyć całe swoje ciało. Niektóre modele posiadają głębsze brodziki. Dlatego też, jeżeli komuś zależy, aby nieco dłużej posiedzieć pod prysznicem, ma taką możliwość. Może po prostu napuścić wody do brodzika.

 

Kabiny prysznicowe są również świetnym rozwiązaniem do małych wnętrz łazienkowych, w których nie ma miejsca na wannę. Oczywiście sprawdzą się również w dużych, przestronnych łazienkach, które chcemy urządzić w nowoczesny sposób. Kabiny są ustawne. Posiadają różne formy przesuwania drzwi. W związku z tym, każdy będzie mógł wybrać dla siebie model dostosowany do swoich potrzeb i oczekiwań. Nie należy również zapominać, że możemy zdecydować się na dodatkowe wyposażenie kabiny prysznicowej. Można do niej dokupić hydromasaż, dzięki któremu każda kąpiel będzie jeszcze większą przyjemnością. Warto pozwolić sobie na luksus posiadania kabiny prysznicowej dostosowanej do swoich potrzeb.

 

W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości kabiny prysznicowe dostosowane do potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Więcej

Kabiny prysznicowe Jest 482 produktów.

Podkategorie

 • Kabiny natryskowe z brodzikiem
 • Kabiny natryskowe bez brodzika
 • Kabiny z hydromasażem
 • Wanno - kabiny

  Kombo-rozwiązania są tym, czego większość osób poszukuje i potrzebuje do aranżacji wnętrza. Nie wszyscy mają tyle miejsca w swojej łazience, aby umieścić w niej zarówno wannę oraz prysznic. Najczęściej wśród małżonków pojawia się konflikt, jeżeli jedna ze stron chce wannę, a druga prysznic. Jak wybrnąć z tej sytuacji, jeżeli obydwu urządzeń nie jest się w stanie zmieścić na niedużej powierzchni? Mamy dla Was idealne wyjście z sytuacji. Proponujemy wanno-kabiny, które sprawią, że przestaniecie kłócić się o tak nieistotne rzeczy, jak wyposażenie łazienki. Są to rozwiązania, które łączą podstawę z wanny oraz drzwi z kabiny prysznicowej. Jedno urządzenie pozwala zarówno wylegiwać się w wannie, jak i brać szybki prysznic. Czyż to nie wspaniałe?

   

  W naszej ofercie znajdują się różne rozmiary kabin z funkcją wanny. W związku z tym, na pewno każdy dobierze rozmiar dostosowany do swoich potrzeb. Zdecydowanie, taki sprzęt będzie świetnym kompromisem, jeżeli nie wyobrażamy sobie nie mieć w łazience wanny i kabiny prysznicowej jednocześnie. Najważniejsze jest to, że rozwiązanie takie jest niezwykle funkcjonalne. Jest w pełni dostosowane do potrzeb i oczekiwań osób, które będą korzystały z takiej łazienki. Jeszcze do niedawna nie było to do pomyślenia, aby udało się połączyć te dwa urządzenia w jedno. Teraz jest to jak najbardziej możliwe i może znaleźć się w Waszej łazience.

   

  W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości wanno-kabiny dostosowane do potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

 • Kabiny Walk-In

  Kabiny Walk-in to jedyne urządzenia, które można w całości dopasować do wymogów łazienki. Jest to rozwiązanie szyte na miarę i sprawdzające się wszędzie tam, gdzie łazienka od początku do końca ma być zaprojektowane z myślą o komforcie jej właścicieli. Można będzie dzięki temu rozwiązaniu stworzyć przestrzeń prysznicową na miarę i dostosowaną do potrzeb. Wymarzony prysznic można będzie stworzyć łącząc ze sobą tafle bezpiecznego szkła, które stabilizowane są przez elegancki, metalowy wspornik. Możliwe jest ustawianie paneli w różnych konfiguracjach. Można stworzyć zarówno prysznic wolnostojący, jak i narożny. Wszystko zależy od Państwa inwencji twórczej.

   

  W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć rozwiązania szyte na miarę i dostosowane w pełni do potrzeb. Panele posiadają różne wymiary. W związku z tym, każdy znajdzie taki, który idealnie będzie pasował do łazienkowego wnętrza. Można będzie bez trudu dostosować panele do skosów lub innych wymogów wnętrza.

   

  Kabiny prysznicowe Walk-in są idealne, jeżeli panujemy romantyczne kąpiele z drugą osobą. Są do tego wręcz stworzone. Zapewniają bardzo dużą przestrzeń, niczym nie ograniczoną. Można będzie także taką przestrzeń uzupełnić o siedzisko czy panel prysznicowy z funkcją wodospadu lub hydromasażu. Luksusowe rozwiązania można będzie bez większego problemu wprowadzić do swojej łazienki przy pomocy kabin walk-in.

   

  W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości kabiny walk-in dostosowane do potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 482 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 482 elementów
Współpracujemy z: