Kategorie

Informacje Ogólne

Najczęściej kupowane

Promocje

Umywalki Jest 83 produktów.

Umywalka to obowiązkowy element wyposażenia każdej łazienki. Jest niezbędna do wykonywania podstawowych czynności higienicznych, a jednocześnie wpływa na ogólny wygląd wnętrza, dlatego wybierając ją należy wziąć pod uwagę zarówno kwestie praktyczne, jak i estetyczne. Wśród naszych propozycji znajdują się umywalki wpuszczane, nablatowe, wiszące oraz stojące, dlatego każdy może wyszukać model dostosowany do stylu swojej łazienki oraz własnych potrzeb. Wszystkie umywalki zostały wykonane z ceramiki sanitarnej, która wykazuje wysoką odporność na zarysowania i przebarwienia. Niektóre modele zostały wyposażone w specjalne powłoki, które zapewniają ochronę przed grzybami, bakteriami i kamieniem, a także przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

Podkategorie

 • Wpuszczane

  Choć wymagają sporo pracy związanej ze starannym przygotowaniem miejsca pod ich instalację, końcowy efekt niemal zawsze jest niezwykle zadowalający – wykonane z ceramiki sanitarnej umywalki wpuszczone w blat to rozwiązanie wyjątkowo uniwersalne. Sprawdzą się one bowiem w większości łazienek, zarówno tych tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

  Dzięki niskiej wysokości krawędzi, umywalki tego rodzaju nie przyciągają nadmiernej uwagi i nie zaburzają harmonii w pomieszczeniu. Dodatkowo, klasyczne kształty (prostokątne, owalne i okrągłe) sprawiają, że takie modele dobrze komponują się zarówno z blatami wykonanymi z płytek ceramicznych, jak i z kamienia naturalnego czy drewna. Zainstalowana na wysokości szafki łazienkowej umywalka jest ponadto niezwykle funkcjonalna – dzięki temu rozwiązaniu wszystkie artykuły kosmetyczne można mieć zawsze na wyciągnięcie ręki.

 • Nablatowe

  Wyjątkowo oryginalnym rozwiązaniem przy aranżacji łazienki są umywalki nablatowe. W przeciwieństwie jednak do modeli wiszących i wpuszczonych w blat, warianty nablatowe sprawiają, że umywalka staje się jednym z głównych elementów dekoracyjnych wnętrza. Z tego powodu konieczne jest staranne dopasowanie do niej wszystkich pozostałych artykułów aranżacyjnych.

  W naszym asortymencie można znaleźć różne modele misek nablatowych: zarówno warianty o zbliżonych do owalu czy prostokąta kształtach symetrycznych, jak i bardziej nieregularne. Niezależnie jednak od ich formy, zainstalowane na blacie miski prezentują się nie tylko nowocześnie, ale także elegancko i stylowo.

 • Wiszące

  Te modele są wyjątkowo klasycznym, a zarazem popularnym rozwiązaniem, które sprawdzi się w każdej łazience. Wynika to z faktu, że umywalki wiszące dostępne są w różnych kształtach, kolorach i wariantach. Dzięki temu każdy znajdzie model odpowiedni do swojej łazienki, niezależnie od tego, czy jest ona utrzymana w wystroju klasycznym, czy nowoczesnym.

  Większość umywalek wiszących wykonana jest z białej ceramiki sanitarnej – jest to najbardziej uniwersalna i niezawodna przy wystroju łazienek barwa. Oferujemy jednak również modele czarne. Proponujemy nie tylko proste umywalki kwadratowe i prostokątne, ale także bardziej finezyjne modele narożne lub z półpostumentem o owalnych kształtach i oryginalnych wykończeniach.

 • Stojące

  Doskonale komponująca się z większością aranżacji śnieżna biel oraz smukłe, eleganckie kształty sprawiają, że umywalki stojące coraz częściej zastępują w nowoczesnych domach swoje odpowiedniki do zabudowy. Dlaczego te warianty cieszą się taką popularnością? W dużych łazienkach prezentują się one znacznie bardziej okazale i stylowo niż inne modele.

  Oferujemy zarówno umywalki stojące o prostej, choć nowoczesnej budowie – ich minimalizm sprawia, że są one integralnym elementem wnętrza, który łączy w sobie wysoką estetykę i funkcjonalność. Jednocześnie, nie zaburzają one panującej w łazience harmonii. Wariantem, który będą cenić zwolennicy tradycyjnych rozwiązań są natomiast modele z postumentem. Ich klasyczny wygląd przywołuje na myśl łazienki, w których dużą wagę przywiązuje się do ozdobnych wykończeń.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 83 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 83 elementów
Współpracujemy z: