Kategorie

Informacje Ogólne

Najczęściej kupowane

Kabiny asymetryczne Jest 28 produktów.

Kabiny asymetryczne to propozycja skierowana do osób, które potrzebują prysznica dopasowanego do łazienki małej lub o nieregularnych wymiarach, a także do wszystkich tych, którzy mają ochotę nadać pomieszczeniu oryginalny wygląd. Oferowane przez nas kabiny asymetryczne łączą wytrzymałość i funkcjonalność z wysokimi walorami estetycznymi. Zostały wykonane ze szkła hartowanego, odpornego na uszkodzenia i zarysowania. Posiadają przesuwane drzwi, które zapewniają wygodę i dobre wykorzystanie przestrzeni. Są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych oraz w wersji prawej i lewej, co ułatwia wybór prysznica doskonale dopasowanego do urządzanej łazienki i gustu użytkowników. Kabiny asymetryczne sprzedajemy zarówno z płytkimi, jak i z głęboki brodzikami.

Podkategorie

  • Płytki brodzik

    Kabina asymetryczna z płytkim brodzikiem doskonale sprawdza się w małych, nowoczesnych łazienkach. Łączy w sobie ważne zalety, takie jak estetyka i komfort użytkowania, a jednocześnie pozwala dobrze wykorzystać dostępną przestrzeń. Płytki brodzik idealne pasuje do wnętrza w minimalistycznym stylu, a dodatkowo zapewnia pełen komfort osobom, które mają trudności z wchodzeniem do wysokiego brodzika. Oferowane przez nas zestawy składają się z kabiny wykonanej z wytrzymałego szkła hartowanego oraz akrylowego brodzika, którego powierzchnia została pokryta powłokami ułatwiającymi zachowanie prysznica w czystości. Sprzedajemy je zarówno wersjach prawych, jak i lewych. Nasze kabiny asymetryczne są proste w montażu i posiadają długą gwarancję jakości.

  • Głęboki brodzik

    Asymetryczna kabina prysznicowa z głębokim brodzikiem to idealna propozycja dla osób, które mają małą łazienkę, uniemożliwiającą umieszczenie wanny, ale nie chcą całkowicie rezygnować z korzyści wykonujących z jej posiadania. Większa głębokość brodzika pozwala na przykład na wykorzystanie prysznica jako wanny do kąpieli dziecka albo psa. W naszej ofercie dostępne są asymetryczne kabiny prysznicowe wyposażone w głęboki brodzik z wyprofilowanym siedziskiem, dzięki któremu kąpiel pod prysznicem staje się bardziej komfortowa. Każdy z dostępnych u nas pryszniców składa się z kabiny asymetrycznej ze szkła hartowanego oraz z akrylowego brodzika. W rezultacie nasze prysznice charakteryzują się znakomitą wytrzymałością, a jednocześnie wyjątkową estetyką.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 28 elementów
Współpracujemy z: