Kategorie

Informacje Ogólne

Najczęściej kupowane

Kabiny półokrągłe Jest 158 produktów.

Półokrągła kabina prysznicowa, którą umieszcza się w rogu pomieszczenia, bardzo dobrze sprawdza się w małych łazienkach, umożliwiając perfekcyjne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Co więcej, półokrągły kształt optycznie powiększa wnętrze, tak więc korzystnie wpływa na ostateczny efekt wizualny. Ten rodzaj kabiny można wykorzystać w łazienkach urządzanych w rozmaitych stylach. W perfekcyjnym dopasowaniu prysznica do wyglądu pomieszczenia pomaga szeroki wybór modeli, który zapewniamy naszym klientom. Posiadamy kabiny półokrągłe wykonane z wytrzymałego szkła hartowanego, dostępne w różnych wersjach kolorystycznych oraz w kilku rozmiarach. Można je połączyć zarówno płytkimi, jak i z głęboki brodzikami, w zależności od swojego gustu i potrzeb.

Podkategorie

  • Płytki brodzik

    Półokrągła kabina prysznicowa z płytkim brodzikiem bardzo dobrze pasuje do nowoczesnej łazienki, dlatego cieszy się dużą popularnością wśród zwolenników minimalistycznego stylu. Jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku małej łazienki, którą optycznie powiększa. Płytkie brodziki zazwyczaj mają wysokość od 5 do 16 cm, natomiast ich głębokość wynosi od 2 do 6 cm. Prysznic wyposażony w taki właśnie brodzik zapewnia komfort osobom starszym lub niepełnosprawnym ruchowo, którym korzystanie z głębokich brodzików może sprawiać pewne trudności. Płytkie brodziki dostępne w naszej ofercie mają różne wymiary, co pozwala na wybór modelu w pełni zgodnego z własnymi potrzebami. Wszystkie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i posiadają powłoki ułatwiające utrzymanie czystości.

  • Głęboki brodzik

    Półokrągła kabina prysznicowa z głębokim brodzikiem to doskonała propozycja dla każdego, kto nie może pozwolić sobie na posiadanie wanny lub z jakichkolwiek przyczyn postanowił z niej zrezygnować. Dzięki głębokiemu brodzikowi można korzystać z niektórych zalet wanny, bez potrzeby umieszczania jej w swojej łazience. Oferowane przez nas wysokie brodziki umożliwiają wykonywanie takich czynności jak mycie psa albo kąpanie dziecka. Niektóre modele posiadają wyprofilowane siedzisko, tak wiec użytkownicy mogą kąpać się na siedząco i pozwolić sobie na dłuższy relaks pod prysznicem. Każdy z naszych brodzików posiada długą gwarancję, dlatego kupując je można mieć pewność, że będą dobrze się prezentować i znakomicie spełniać swoje funkcje przez wiele lat.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 158 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 158 elementów
Współpracujemy z: