Kategorie

Informacje Ogólne

Najczęściej kupowane

Kabiny kwadratowe Jest 38 produktów.

Kwadratowa kabina prysznicowa to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdza się w łazienkach urządzanych w rozmaitych stylach. Można ją umieścić zarówno w rogu pomieszczenia, jak i na środku ściany. Proponowane przez nas kwadratowe kabiny wykonane zostały ze szkła hartowanego o wysokiej wytrzymałości, tak więc są odporne uderzenia i odkształcenia. Znakomita jakość zawsze idzie w parze z estetyką. Ponadto nasze produkty wyróżnia łatwość montażu. W ofercie znajdują się są kabiny z przesuwanymi drzwiami, dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, co pozwala na wybór modelu idealnie dopasowanego do wyglądu łazienki oraz własnego gustu. Kwadratowe kabiny można zamówić z niskimi, jak również z wysokimi brodzikami, zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Podkategorie

  • Płytki brodzik

    Kwadratowa kabina prysznicowa wyposażona w płytki brodziki to idealny wybór w przypadku nowoczesnej łazienki, urządzanej w stylu minimalistycznym, ale sprawdza się także w wielu innych aranżacjach. Oprócz wysokich walorów estetycznych wyróżnia ją fakt, że zapewnia bardzo dobry komfort użytkowania. Taką kabinę można umieścić w dowolnej części łazienki. Niski brodzik gwarantuje wygodę seniorom oraz innym osobom, które mają problem z korzystaniem z wysokich brodzików. Wszystkie dostępne w naszej ofercie modele zostały wykonane z solidnych materiałów. Posiadają powłoki ułatwiające zachowanie czystości oraz higieny. Klienci znajdą u nas brodziki, które umożliwiają długotrwałe zachowanie temperatury, dzięki czemu kąpiel pod prysznicem jest jeszcze przyjemniejsza.

  • Głęboki brodzik

    Kwadratowa kabina prysznicowa z głębokim brodzikiem to propozycja, na jaką powinny zwrócić uwagę wszystkie osoby, które nie mają miejsca na wannę lub z różnych przyczyn zrezygnowały z jej posiadania. Głęboki brodzik umożliwia bowiem korzystanie z niektórych zalet wanny. Ze względu na swoją wielofunkcyjność jest ceniony przez ludzi, którzy lubią praktyczne rozwiązania. W naszej ofercie znajdują się kabiny kwadratowe z głęboki brodzikami o różnych wymiarach, co pozwala na wybór modelu idealnie dopasowanego do wymiarów łazienki i własnych potrzeb. Sprzedawane przez nas brodziki ułatwiają zachowanie czystości i higieny, ponieważ ich powierzchnia została zabezpieczona odpowiednimi powłokami. Wykorzystują też system, który zapewnia długotrwałe zachowanie temperatury.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 38 elementów
Współpracujemy z: