Kategorie

Informacje Ogólne

Najczęściej kupowane

Kabiny półokrągłe Jest 68 produktów.

Półokrągła kabina prysznicowa z hydromasażem to idealne rozwiązanie w małej łazience, która uniemożliwia posiadanie wanny albo dużego prysznica. Kabina w tym kształcie zajmuje niewiele miejsca, pozwalając na perfekcyjne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, natomiast dzięki masażowi wodnemu w trakcie kąpieli można cieszyć się znacznie większym komfortem niż w przypadku zwykłego prysznica. Klientom zainteresowanym tym rodzajem kabin możemy zaproponować modele wyposażone zarówno w płytki, jak i w głęboki brodzik. W ofercie znajdują się kabiny posiadające różną ilość dysz, co pozwala na wybór prysznica doskonale dostosowanego do swoich preferencji. Każda kabina została wykonana ze szkła hartowanego i posiada akrylowy brodzik z powłoką ułatwiającą zachowanie czystości.

Podkategorie

  • Płytki brodzik

    Półokrągła kabina prysznicowa z hydromasażem wyposażona w płytki brodzik to idealny element wyposażenia małej łazienki, urządzanej w nowoczesnym stylu. Dzięki swoim wymiarom pozwala w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń, natomiast opcja masażu wodnego zapewnia komfort w trakcie kąpieli, co ma szczególne znaczenie w sytuacji, gdy niewielkie wymiary pomieszczenia uniemożliwiają umieszczenie w nim wanny. Niski brodzik doskonale pasuje do modnego obecnie stylu minimalistycznego. Proponowane przez nas półokrągłe kabiny prysznicowe posiadają brodzik wykonany z akrylu. Specjalne powłoki ułatwiają czyszczenie brodzika i zapobiegają rozwojowi bakterii. Ponadto wykorzystują one innowacyjny system, który umożliwia długotrwałe zachowanie temperatury.

  • Głęboki brodzik

    Półokrągła kabina prysznicowa z hydromasażem wyposażona w głęboki brodzik to propozycja skierowana do osób, które przywiązują dużą wagę do komfortu podczas kąpieli, a jednocześnie cenią sobie funkcjonalne rozwiązania. Ze względu na swoje wymiary taka kabina ta bardzo dobrze sprawdzi się w małej łazience, w której nie zmieści się wanna ani większy prysznic. Dzięki głębokiemu brodzikowi można cieszyć się niektórymi korzyściami wynikającymi z posiadania wanny. Siedzisko, w połączeniu z hydromasażem, pozwala na wygodą i relaksującą kąpiel. Oferowane przez nas półokrągłe kabiny prysznicowe są wykonane ze szkła hartowanego i posiadają akrylowy brodzik, który został wyposażony w powłoki ułatwiające zachowanie idealnej czystości oraz pełnej higieny.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 68 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 68 elementów
Współpracujemy z: