Kategorie

Katalog

Informacje Ogólne

Najczęściej kupowane

Kabiny kwadratowe Jest 6 produktów.

Kwadratowa kabina z hydromasażem to bardzo dobry element wyposażenia każdej nowoczesnej łazienki. Masaż wodny sprawia, że kąpiel pod prysznicem staje się jeszcze przyjemniejsza, dlatego kabiny z hydromasażem warto polecić w szczególności osobom, które nie posiadają wanny. Kwadratowy kształt kabiny pasuje do niemal każdej łazienki i zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wśród naszych produktów znajdują się kwadratowe kabiny z hydromasażem wykonane ze szkła hartowanego, które wykazuje wysoką odporność na zarysowania, dzięki czemu prysznice doskonale się prezentują i dobrze spełniają swoją funkcje przez długie lata. Szeroki wybór kolorów pozwala na zakup kabiny idealnie dopasowanej do łazienki. Posiadamy prysznice wyposażone zarówno w płytkie, jak i w głębokie brodziki.

Podkategorie

  • Płytki brodzik

    Kwadratowa kabina z hydromasażem z płytkim brodzikiem to doskonały element wyposażenia nowoczesnej łazienki. Masaż wodny pozwala na relaks i sprawia, że kąpiel pod prysznicem staje się jeszcze przyjemniejsza, natomiast kwadratowa kabina i płytki brodzik bardzo dobrze komponują się ze wszystkimi popularnymi obecnie stylami. Proponowane przez nas kabiny zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak hartowane szkło i akryl. Brodziki posiadają powłoki ochronne, dzięki którym łatwiej jest utrzymać je w czystości, a dodatkowo wykorzystują system, który umożliwia długotrwałe zachowanie temperatury wody. W ofercie znajdują się prysznice w kilku kolorach i z różnymi ilościami dysz, dlatego można wybrać spośród nich kabinę w pełni zgodą z własnymi preferencjami.

  • Głęboki brodzik

    Kwadratowa kabina z hydromasażem wyposażona w głęboki brodzik doskonale pasuje do łazienki zaaranżowanej w nowoczesnym stylu, a jednocześnie jest rozwiązaniem praktycznym, spełniającym wszystkie potrzeby współczesnego użytkownika. Dzięki masażowi wodnemu kąpiel pod prysznicem korzystnie wpływa na samopoczucie, natomiast głęboki brodzik w pewnych sytuacjach z powodzeniem zastępuje wannę. W naszej ofercie znajdują się kwadratowe kabiny z głębokimi brodzikami wyposażonymi w siedzisko, co zapewnia idealne warunki do odprężającej kąpieli pod prysznicem z hydromasażem. Wysoka jakość materiałów wykorzystanych podczas produkcji powoduje, że każda kabina wyróżnia się pod względem estetyki i wytrzymałości, a zachowanie prysznica w czystości nie sprawia żadnych problemów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Współpracujemy z: